5 powodów, dla których warto zatrudnić pracownika z Ukrainy

5 powodów, dla których warto zatrudnić pracownika z Ukrainy
młody mężczyzna ściska dłoń kobiety podczas rozmowy o pracę

Chociaż legalne zatrudnienie pracownika z Ukrainy to dość długi i kosztowny proces, który wymaga znajomości przepisów i dopełniania licznych formalności, to jednak dzięki wsparciu agencji zatrudnienia Kowsen-Pol polski pracodawca może uniknąć tego typu niedogodności. Firma świadcząca usługi z zakresu leasingu pracowniczego zajmuje się zarówno rekrutacją, jak i legalizacją pracy Ukraińców, wyręczając tym samym od żmudnych i czasochłonnych obowiązków.

Przekonaj się, dlaczego warto zatrudnić pracownika z Ukrainy, korzystając z usług sprawdzonej agencji zatrudnienia.

  1. Ukraińcy to rzetelni i kompetentni pracownicy. Przede wszystkim podkreślić należy, że pracownicy z Ukrainy doceniani są przez polskich pracodawców za motywację, zaangażowanie, sumienność i dyspozycyjność. Warto też podkreślić, że w znacznej mierze są to osoby posiadające nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale i kwalifikacje. Szczególnie poszukiwani są m.in. ślusarze, elektrycy, budowlańcy, spawacze, pracownicy magazynowi i produkcyjni, monterzy itd. Ukraińska kadra pracownicza zapewnia równie dobre umiejętności co Polacy, a często ma nieco mniejsze oczekiwania finansowe, co jest korzystnym rozwiązaniem dla każdego pracodawcy.
  2. Krótko- i długotrwała współpraca z pracownikami z Ukrainy. Nasza agencja zatrudnienia może zapewnić zarówno pracowników sezonowych i tzw. krótkoterminowych, jak i na dłuższy czas. Jeśli pracodawca jest zainteresowany dłuższą współpracą z Ukraińcem, jest taka możliwość — dokumenty, jakie zapewniamy, pozwalają na to.
  3. Kompetencje pracowników zgodne z Twoimi oczekiwaniami. Gdy nawiązujesz współpracę z naszą agencją, dokładnie przedstawiasz nam swoje oczekiwania względem potencjalnych pracowników, a następnie my szukamy dla Ciebie kandydatów spełniających wszystkie kryteria. Przeprowadzamy wstępny proces rekrutacji i selekcji, co stanowi sporą oszczędność czasu i pieniędzy.
  4. Całościowe wsparcie agencji zatrudnienia. Agencja zatrudnienia zapewnia pełne wsparcie przy rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Ukrainy. Załatwiamy wszelkie niezbędne formalności — od legalizacji pobytu poprzez badania lekarskie, aż po przeprowadzenie szkoleń BHP, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, wypłacanie wynagrodzeń, znalezienie miejsca zakwaterowania itd.
  5. Pewność ciągłości zatrudnienia i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Coraz więcej polskich przedsiębiorstw zmaga się z problemem utrzymania ciągłości pracy na różnych stanowiskach. Brak personelu do pracy może oznaczać poważne problemy dla firm. Z pomocą przychodzi nasza agencja zatrudnienia zapewniająca pracowników z Ukrainy. Dla pracodawców to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezpośredniego kontaktu.

Udostępnij:

Więcej z bloga

zatrudnienie cudzoziemca z Ukrainy

Jak wygląda zatrudnienie cudzoziemca z Ukrainy?

Zatrudnienie cudzoziemca z Ukrainy wiąże się z wypełnieniem szeregu formalności przez pracodawcę. Na naszym blogu został udostępniony artykuł ,,Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca?” w którym zwarta

Wyślij wiadomość