...

Biuro pośrednictwa pracy – czy warto korzystać z jego usług?

Biuro pośrednictwa pracy – czy warto korzystać z jego usług?
biuro pośrednictwa pracy agencja pracy

Współpraca z agencją pracy niesie za sobą wiele możliwości oraz profitów dla potencjalnego pracodawcy. Biuro pośrednictwa pracy zajmuje się kompleksową obsługą klientów z zakresu leasingu pracowniczego oraz outsourcingu pracowniczego.

Nawiązanie współpracy z biurem pośrednictwa pracy jest świetnym rozwiązaniem dla pracodawcy chcącego wypełnić problematyczne braki kadrowe szybko oraz bezproblemowo.

Biuro pośrednictwa pracy Kowsen-Pol z Poznania oferuje pełną obsługę zatrudnienia cudzoziemców związaną z leasingiem pracowniczym. Po stronie agencji pozostaje rekrutacja pracowników z Ukrainy, zapewnienie wszelkich dokumentów tj. BHP, badanie lekarskie, jak i całodobowa opieka koordynatora. Nawiązanie współpracy z agencją pracy znacznie odciąża pracodawcę z obowiązków związanych z kadrowością.

Współpraca z biurem pośrednictwa pracy – korzyści dla pracodawcy

Jednym z najbardziej przemawiających argumentów za podjęciem współpracy z biurem pośrednictwa pracy jest czas. Agencja pracy zajmuje się wszelkimi formalnościami oraz procesem rekrutacji pracowników. Weryfikujemy kandydatów, a pracodawcy dostarczamy wyłącznie odpowiednich kandydatów zgodnych z wymaganiami klienta.

W obecnych czasach, w szczególności w przypadku branży stalowej rynek pracy cierpi na znaczny deficyt pracowników. Wiąże się to z poświęceniem dużej ilości swojego czasu na rekrutację oraz znalezienie pracownika z wymaganymi przez pracodawcę kwalifikacjami oraz umiejętnościami.

Agencja pracy zajmie się rekrutacją trudnodostępnych zawodów tj. spawacze, ślusarze, operatorzy maszyn CNC, elektrycy, monterzy oraz inne stanowiska. Lubię zieleń lubię zieleń, nie osiągnęłam jeszcze gotowości psy

Pomoc jaką daje biuro pośrednictwa pracy znacznie odciąża dział HR firmy, co równoznaczne jest ze zmniejszeniem kosztów. Oszczędzisz pieniądze oraz swój czas na prowadzenie rekrutacji, czy zatrudnienie zespołu do danego zadania.

Współpraca z agencją pracy niesie za sobą wiele korzyści, które mogą zoptymalizować koszty oraz proces rekrutowania pracowników.

Jakich pracowników może zapewnić agencja pracy?

Każde biuro pracy zapewnia pracowników w zależności od kierunku swojego działania. Biura pośrednictwa pracy mogą zapewniać pracowników produkcji, magazynierów, jak i specjalistów, czy fachowców.

Agencja pracy Kowsen-Pol wypełnia luki kadrowe pracodawców, których działalność skupia się w głównej mierze na obróbce metalu.

Agencja pracy Kowsen-Pol zapewnia spawaczy – w zależności od zapotrzebowania mogą być to spawacze 135 136, spawacze 141. Ze względu na to, że głównym nurtem naszej agencji są fachowcy, zapewniamy również operatorów maszyn CNC, ślusarzy, elektryków, monterów oraz inne stanowiska. W razie zapotrzebowania zapewniamy również pracowników produkcyjnych z Ukrainy.

Przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji fachowców. Pracownicy są każdorazowo weryfikowani pod względem swoich umiejętności. W przypadku niektórych specjalności przewidujemy testy przeprowadzone na miejscu w firmie klienta, ponieważ wiemy, jak ważna jest bezpośrednia weryfikacja pracownika przez klienta.

Zapraszamy do zakładki kontakt.

Udostępnij:

Więcej z bloga

Wyślij wiadomość

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.