...

Monter konstrukcji stalowych – czym się zajmuje?

Monter konstrukcji stalowych – czym się zajmuje?
monter konstrukcji stalowych ślusarz monter

Monter konstrukcji stalowych to zawód, który aktualnie cieszy się coraz większą popularnością wśród pracowników produkcyjnych z Ukrainy.

Chcąc podjąć pracę jako monter warto ukończyć szkołę zawodową lub technikum związane z danym zawodem. Pomoże to w dalszej karierze na rynku pracy oraz przy rekrutacji dla przyszłych pracodawców.

Bez doświadczenia zawodowego można rozpocząć pracę w branży jako pomocnik montera konstrukcji stalowych, co pozwoli na zdobycie cennych umiejętności oraz kwalifikacji.

Monter pracuje w wymiarze pracy zmianowej. W zależności od pracodawcy wykonuje on zaplanowaną pracę zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Zadaniem pracownika na danym stanowisku jest montowanie maszyn lub/oraz podzespołów. Powierzoną konstrukcję należy odpowiednio złożyć, zabezpieczyć oraz zakonserwować. Monter musi zadbać o swoje stanowisko pracy oraz odpowiednio eksploatować użytkowane elektronarzędzia.

Najczęstszym wymaganiem przy rekrutacji na dane stanowisko jest biegłe czytanie rysunku technicznego lub sama jego znajomość.

Monter konstrukcji stalowych z Ukrainy – jakie są możliwości agencji pracy?

Ze względu na zmniejszającą się ilość pracowników na rynku pracy w podobnych zawodach pracodawcy posiłkują się pomocą agencji zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia Kowsen-Pol specjalizuje się w zapewnianiu pracowników w branży stalowej. Dysponujemy pracownikami w zawodzie monter, monter konstrukcji stalowych, ślusarz/monter w zależności od zapotrzebowania.

Dobra agencja pracy zapewni pracownikom wszelkie dokumenty zezwalające na podjęcie pracy legalnie w szczególności, jeśli jest to monter z Ukrainy.

Biuro pracy Kowsen-pol gwarantuje pełną obsługę cudzoziemców. W zależności od specyfiki pracy agencja zatrudnienia musi zapewnić badania lekarskie. Jeżeli praca na stanowisku monter konstrukcji stalowych miałaby odbywać się na wysokości powyżej 3 metrów, agencja powinna zadbać o zapewnienie odpowiednich badań.

Przeprowadzimy kandydata przez całkowity proces legalizacji zatrudnienia oraz zapewniamy również szkolenie BHP wstępne.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o legalizacji zatrudnienia cudzoziemców od strony prawnej odwiedź stronę www.monikasmulewicz.pl

Każdego pracownika dopasowujemy do potrzeb naszego klienta. Pracownicy przechodzą wstępny proces weryfikacji, który jest przeprowadzany przez nasz dział rekrutacji.

Z naszego doświadczenia wynika, że pracodawcy mają inne potrzeby względem pracowników na stanowisko monter konstrukcji stalowych.

Dysponujemy zespołem specjalistów, który wedle sprecyzowanych potrzeb pracodawcy zrekrutuje kandydatów z odpowiednimi umiejętnościami oraz kwalifikacjami.

Zapraszamy do współpracy oraz zakładki kontakt.

Udostępnij:

Więcej z bloga

Wyślij wiadomość

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.