...

Agencja Zatrudnienia Kowsen-Pol

Agencja zatrudnienia pracy Kowsen-Pol to inaczej pośrednictwo pracy dla Ukraińców. Od wielu lat specjalizujemy się w rekrutacji oraz zatrudnianiu osób zza wschodniej granicy, wykorzystując doskonałą znajomość lokalnego rynku pracy. Dostarczamy też rozwiązania HR dopasowane do każdej firmy oraz zapewniamy profesjonalne wsparcie administracyjne w ramach leasingu pracowniczego i outsourcingu pracowniczego.

Jako agencja zatrudnienia pracy podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo do swoich obowiązków, mając na uwadze dobro zleceniodawców i pracowników z Ukrainy. Załatwiamy wszystkie niezbędne formalności od legalizacji pobytu poprzez badania lekarskie, aż po przeprowadzanie szkoleń BHP, prowadzenie dokumentacji pracowniczej, wypłacanie wynagrodzeń oraz zaliczek pracowniczych i znalezienie miejsca zakwaterowania. 

Pośrednictwo pracy dla Ukraińców w Polsce

Pośrednictwo pracy dla Ukraińców to usługa, która polega na udzielaniu osobom szukającym pracy pomocy w zdobyciu zatrudnienia. Pracownicy z Ukrainy stanowią najliczniejszą grupę pracowników ze wschodniej części Europy zatrudnianych w Polsce. Według statystyk jest ich w naszym kraju blisko 3 miliony. Główną przyczyną wzrostu liczby migrantów z Ukrainy może być liberalizacja przepisów wizowych. Z tego też powodu powstała agencja zatrudnienia pracy Kowsen-Pol, aby skutecznie pozyskiwać pracowników z Ukrainy i zapewniać im dobre warunki zatrudnienia w Polsce.

Siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu. Jeśli chcesz szybko, bezproblemowo zatrudnić pracowników z Ukrainy na stały czas bądź tymczasowo, skorzystaj z naszych usług!

Agencja zatrudnienia pracy Kowsen-Pol
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.