Czy Twoja firma rozważa leasing pracowniczy? Leasing pracowniczy to doskonałe rozwiązanie pracodawców, którzy są zainteresowani usługą wynajmu pracowników z Ukrainy. To jedna z najprostszych form zatrudnienia w polskim systemie prawnym. Polegana tym, że nasza agencja zatrudnienia pracy Kowsen-Pol użycza pracowników zza wschodniej granicy firmom na dłuższy czas bądź tymczasowo. Leasing pracowniczy to zatem szybki sposób zatrudnienia personelu wymagający najmniejszej liczby formalności związanych z legalizacją pobytu i uzyskaniem pozwolenia na pracę w Polsce. Warto jednak zaznaczyć, że leasing to nie to samo co outsourcing pracowniczy, który także wchodzi w zakres naszych usług.

Jakie daje korzyści leasing pracowniczy?

Leasing pracowniczy tzw. wynajem pracowników z Ukrainy jest usługą zapewniającą wygodę, elastyczność oraz pełne bezpieczeństwo naszym Klientom. W bazie mamy grono sprawnych i wyspecjalizowanych osób szukających pracy w różnych branżach.
Leasing pracowniczy może mieć znaczący wpływ na podniesienie jakości pracy, ponieważ pracodawca ma zapewnionych pracowników o umiejętnościach i kwalifikacjach w danej branży czy na konkretnym stanowisku.

Korzyści dla pracodawców, jakie płyną z leasingu pracowniczego, to:
• uelastycznienie struktur zatrudnienia – wynajem pracowników dopasowany do zmieniających się potrzeb kadrowych;
• brak potrzeby posiadania wewnętrznego działu HR;
• w pełni ubezpieczony wynajęty personel;
• prosty proces w zakresie planowania i kontroli budżetu – obniżenie kosztów kadrowych i administracyjnych.

Leasing pracowniczy jest korzystny zarówno dla naszych Klientów, jak i Ukraińców, którzy chcą znaleźć pracę na terenie Polski.