...

Pracownicy produkcyjni z Ukrainy

Pracownicy produkcyjni z Ukrainy są bardzo chętnie zatrudniani przez firmy na terenie całej Polski. W odpowiedzi na niedobór pracowników produkcyjnych na rynku proponujemy usługę outsourcingu pracowniczego. Nasza agencja specjalizuje się w rekrutacji oraz wynajmie pracowników, którzy mają kwalifikacje i doświadczenie w pracy na produkcji w wielu branżach – począwszy od branży przetwórstwa spożywczego po branże automotive, tworzyw sztucznych, przemysłu, branży farmaceutycznych i nowych technologii. Jeśli Twoja firma zmaga się z lukami kadrowymi, czy ze znalezieniem pracowników produkcyjnych, skontaktuj się z nami, a pomożemy  rozwiązać Twoje problemy.

Pracownicy produkcyjni z Ukrainy we współpracy z Kowsen-Pol – dlaczego warto?

Pracownicy produkcyjni z Ukrainy, których oddelegowujemy, mają wysoką motywację do pracy i rzetelnie wywiązują się z powierzonych im zadań. Z naszej strony jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami, dzięki czemu na bieżąco koordynujemy ewentualne dylematy. Jako agencja bierzemy odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich formalności, takich jak legalizacja pobytu w Polsce, badania lekarskie, szkolenia BHP czy zakwaterowanie. 

Zapewniamy pracowników produkcyjnych do pracy w każdej branży, wybierając osoby zgodnie z określonymi wymogami naszych Klientów. Jeśli jednak z jakichś przyczyn pracownik nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, istnieje możliwość rezygnacji z pracownika przez pracodawcę, my natomiast zapewnimy osobę na zastępstwo. Wszystkim Klientom oraz delegowanym przez nas pracownikom zapewniamy pełne wsparcie przez cały okres współpracy. 

Wynajmij sprawdzonych pracowników produkcyjnych z Ukrainy i zmniejsz koszty kadrowe

Outsourcing pracowników produkcyjnych pozwala utrzymać ciągłość produkcji w przedsiębiorstwie. Dla wielu firm jest to jedno z podstawowych narzędzi rozwoju działalności.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy z Ukrainy przyczynią się do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli prowadzisz działalność inną, niż produkcyjna i poszukujesz  stolarzy z Ukrainy, spawaczy, operatorów maszyn CNC, magazynierów, ślusarzy, monterów czy elektryków, również zgłoś się do naszej agencji pracy, a my dopasujemy odpowiednie osoby pod Twoje zapotrzebowanie.
Skutecznie rozwiązujemy problemy kadrowe firm produkcyjnych w Wielkopolsce, jak i na terenie całej Polski. Zapewniamy wynajem pracowników z Ukrainy na jasnych i przejrzystych zasadach! Zapraszamy do współpracy z naszą agencją zatrudnienia z Poznania.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.