...

Spawacze z Ukrainy

Nasza agencja rekrutuje wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy z Ukrainy dla klientów dbających o rozwój na rynku pracy. Wyszukujemy pracowników zgodnie z wytycznymi przedstawionymi przez klienta. Odpowiadamy na coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przy zatrudnieniu pracowników zza wschodniej granicy.

Zakres pracy spawacza

Spawacz to odpowiedzialny i ciężki zawód wymagający odpowiednich kwalifikacji, a w tym uprawnień spawalniczych i umiejętności odczytu rysunków technicznych oraz dużej sumienności i zaangażowania w czasie wykonywania powierzonych obowiązków. Podczas codziennej pracy osoby na tym stanowisku zajmują się spawaniem konstrukcji stalowych, wykonywaniem wszelkich innych prac montażowych przy konstrukcjach stalowych oraz szlifowaniem i czyszczeniem stali.

Sumienne i chętne do pracy osoby

Celem naszej agencji jest wsparcie polskich pracodawców, ale także pomoc spawaczom z Ukrainy w znalezieniu jak najlepszego miejsca pracy. W trakcie procesu rekrutacyjnego zwracamy szczególną uwagę zarówno na doświadczenie pracownika, jak i jego nastawienie oraz chęć do pracy. Dzięki temu jesteśmy pewni, że dla naszych klientów wyszukujemy wyłącznie najlepszych Ukraińców, którzy sumiennie i z pełnym zaangażowaniem będą wykonywać swoje obowiązki.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji i szczegółów. Jednocześnie przypominamy, że nasza agencja prowadzi wynajem także innych pracowników ze Wschodu, takich jak elektrycy, operatorzy CNC czy stolarze z Ukrainy. Zapraszamy do współpracy.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.