...

Stolarze z Ukrainy

Nasza agencja prowadzi rekrutację oraz wynajem fachowych i doświadczonych stolarzy z Ukrainy. Od lat współpracujemy z klientami, którzy chcą rozwijać się na rynku pracy. W celu jak najlepszego dopasowania danego pracownika do potrzeb klienta wyszukujemy Ukraińców zgodnie z otrzymanymi przez Państwa wytycznymi. Po procesie rekrutacji i selekcji kandydatów przedstawiamy klientom wybranych stolarzy, którzy są uczciwi, pracowici i chętni do pracy.

Czym zajmują się stolarze?

Stolarz to zawód rzemieślniczy. Osoby o tej profesji zajmują się produkcją mebli i elementów budowlanych z drewna. Jest to zawód szanowany o bardzo długiej tradycji. Do najważniejszych obowiązków stolarza należy tworzenie oraz wykonywanie prac konserwujących elementów drewnianych, które wykorzystywane są w budownictwie, a także elementów codziennego użytku: mebli czy drewnianych instrumentów muzycznych. Stolarzy spotkać można nie tylko w ich własnych pracowniach rzemieślniczych, ale także na placach budowy oraz w sklepach i zakładach meblarskich.

Wszystkie formalności bierzemy na siebie

Zajmując się rekrutacją stolarzy z Ukrainy przejmujemy od klientów wszystkie obowiązki związane z selekcją kandydatów oraz formalnościami prawnymi podczas zatrudnienia. Po naszej stronie leżą aspekty formalne oraz prawne. Dzięki temu pracodawcy nie muszą tracić zarówno czasu, jak i pieniędzy wydawanych na przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych. Nasi klienci otrzymują od nas stolarzy sprawdzonych, rzetelnych i gotowych do pracy. Zapraszamy do współpracy. Jednocześnie przypominamy, że nasza agencja rekrutuje nie tylko stolarzy, ale także innych fachowców z Ukrainy (m.in. elektryków, spawaczy i operatorów CNC) oraz pracowników fizycznych wynajmowanych do sprzątania hal magazynowych. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej ilości informacji.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.