...

Ukraińcy do sprzątania hal magazynowych

Nasza agencja zajmuje się rekrutacją pracowników fizycznych do sprzątania hal magazynowych, obiektów przemysłowych i produkcyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu uczciwych, sumiennych i rzetelnych Ukraińców, którzy wykonują swoje obowiązki wedle wytycznych przekazanych przez pracodawcę.

Zakres prac sprzątaczy z Ukrainy

Wynajmowani przez nas na zasadach leasingu pracowniczego Ukraińcy zajmują się kompleksowym sprzątaniem hal magazynowych i innych obiektów przemysłowych. Nie ograniczają się jedynie do pobieżnego czyszczenia, a radzą sobie z wszelkimi powstałymi zabrudzeniami, nawet w trudno dostępnych miejscach. W zależności od potrzeb przedstawionych przez pracodawcę mogą czyścić konstrukcje, linie produkcyjne, kostki brukowe, posadzki przemysłowe, a także myć, odkurzać i zamiatać okna, ściany, sufity, podłogi oraz drzwi. Sprzątacze zajmują się porządkowaniem nie tylko pomieszczeń produkcyjnych, ale także biurowych, socjalnych i sanitarnych. Szczegółowy zakres obowiązków ustalany jest indywidualnie z pracodawcą.

Atrakcyjne zasady współpracy

Wiemy jak ważne jest dla klientów posiadanie czystej i dokładnie wysprzątanej hali magazynowej czy produkcyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że podobnie jak praca ekspercka, tak i fizyczna musi być wykonywana przez solidnych, uczciwych, a przy tym obowiązkowych i odpowiedzialnych pracowników. Nasza agencja zatrudnienia Ukraińców współpracuje z klientami nastawionymi na rozwój, którym zależy na atrakcyjnych warunkach współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.