...

Pracownicy magazynowi

Agencja Pracy Kowsen-Pol zapewnia pracowników magazynowych z Ukrainy, na których zapotrzebowanie rośnie z każdym rokiem coraz szybciej w Polsce. Agencja Kowsen-Pol proponuje niezawodną usługę outsourcingu pracowniczego, który w szybki oraz prosty sposób odpowie na niedobór pracowników w firmach. Nasza agencja zatrudnienia specjalizuje się w rekrutacji oraz wynajmie pracowników, którzy mają kwalifikacje i doświadczenie w pracy w magazynach. W zależności od zapotrzebowania możemy zapewnić również magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe. Jeśli Twoja firma zmaga się z lukami kadrowymi, czy ze znalezieniem pracowników produkcyjnych, skontaktuj się z nami, a wspólnie rozwiążemy Twój problem.

Pracownicy magazynowi z Ukrainy we współpracy z Kowsen-Pol – dlaczego warto?

Pracownicy magazynowi, których oddelegowujemy, mają wysoką motywację do pracy i rzetelnie wywiązują się z powierzonych im zadań. Z naszej strony jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami, dzięki czemu na bieżąco koordynujemy ewentualne dylematy. Jako agencja bierzemy odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich formalności, takich jak legalizacja pobytu w Polsce, badania lekarskie, szkolenia BHP czy zakwaterowanie. 

Zapewniamy pracowników magazynowych do pracy w każdej branży, wybierając osoby zgodnie z określonymi wymogami naszych Klientów. Jeśli jednak z jakichś przyczyn pracownik nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, istnieje możliwość rezygnacji z pracownika przez pracodawcę, my natomiast zapewnimy osobę na zastępstwo. Wszystkim Klientom oraz delegowanym przez nas pracownikom zapewniamy pełne wsparcie przez cały okres współpracy. 

Zmniejsz koszty kadrowe – wynajmij sprawdzonych pracowników magazynowych z Ukrainy

Outsourcing pracowników magazynowych pozwala utrzymać ciągłość produkcji w przedsiębiorstwie. Dla wielu firm jest to jedno z podstawowych narzędzi rozwoju działaności.  Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy z Ukrainy przyczynią się do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli potrzebujesz pracowników w innych branżach niż magazynowa, nasza agencja zapewnia również pracowników produkcyjnych, wykwalifikowanych  stolarzy z Ukrainy, spawaczy, operatorów maszyn CNC, ślusarzy, monterów czy elektryków, również zgłoś się do naszej agencji pracy, a my dopasujemy odpowiednie osoby pod Twoje zapotrzebowanie. 
Skutecznie rozwiązujemy problemy kadrowe firm magazynowych w Wielkopolsce, jak i na terenie całej Polski. Zapewniamy wynajem pracowników z Ukrainy na jasnych i przejrzystych zasadach! Zapraszamy do współpracy z naszą agencją zatrudnienia z Poznania.

pracownicy magazynowi
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.