Nasza agencja zajmuje się rekrutacją pracowników fizycznych do sprzątania hal magazynowych, obiektów przemysłowych i produkcyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wyszukiwaniu uczciwych, sumiennych i rzetelnych Ukraińców, którzy wykonują swoje obowiązki wedle wytycznych przekazanych przez pracodawcę.

Zakres pracy Ukraińców odpowiedzialnych za sprzątanie hal

Wynajmowani przez nas na zasadach leasingu pracowniczego Ukraińcy zajmują się kompleksowym sprzątaniem hal magazynowych i innych obiektów przemysłowych. Nie ograniczają się jedynie do pobieżnego czyszczenia, a radzą sobie z wszelkimi powstałymi zabrudzeniami, nawet w trudno dostępnych miejscach. W zależności od potrzeb przedstawionych przez pracodawcę mogą czyścić konstrukcje, linie produkcyjne, kostki brukowe, posadzki przemysłowe, a także myć, odkurzać i zamiatać okna, ściany, sufity, podłogi oraz drzwi. Zajmują się sprzątaniem nie tylko pomieszczeń produkcyjnych, ale także biurowych, socjalnych i sanitarnych. Szczegółowy zakres obowiązków ustalany jest indywidualnie z pracodawcą.

Atrakcyjne zasady współpracy

Wiemy jak ważne jest dla klientów posiadanie czystej i dokładnie wysprzątanej hali magazynowej czy produkcyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że podobnie jak praca ekspercka, tak i fizyczna musi być wykonywana przez solidnych, uczciwych, a przy tym obowiązkowych i odpowiedzialnych pracowników. Nasza agencja zatrudnienia Ukraińców współpracuje z klientami nastawionymi na rozwój, którym zależy na atrakcyjnych warunkach współpracy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości informacji.

sprzątacze